Znajdź produkt
Newsletter

ActivLab

ACTIVLAB to linia odżywek i suplementów dla sportowców i osób aktywnych, a także dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję, zdrowie i urodę oraz witalność – dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W ofercie znajdują się grupy preparatów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększających siłę oraz masę mięśniową, a także środki energetyzujące, witaminy i minerały, nowoczesne suplementy typu „anti-age” oraz regeneratory stawów.

Dzięki odpowiednio dobranym surowcom sprowadzanym z najlepszych światowych laboratoriów, naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży żywienia i dietetyki, profesjonalnej i wykształconej kadrze pracowniczej, a także ścisłej współpracy ze światem nauki jakość produktów marki ACTIVLAB w niczym nie ustępuje najlepszym tego typu produktom na świecie.

Do tworzenia unikalnych receptur wykorzystujemy wyniki własnych badań, jak również korzystamy z cennych sugestii współpracujących z nami najlepszych ośrodków naukowo-badawczych w Polsce i w USA. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że otrzymują od nas produkty bezpieczne, sprawdzone, gwarantujące najlepsze możliwe od uzyskania efekty. W oparciu o potrzeby i propozycje płynące z rynku nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Ostatnio podążając za życzeniem konsumentów wprowadziliśmy linie produktów, w których do minimum ograniczyliśmy składniki syntetyczne sprawiając iż ich receptury są opracowane na bazie składników harmonizujących z naturą. Preparaty te charakteryzują się doskonałą przyswajalnością, co ma wpływ na pozytywny końcowy efekt stosowania preparatu.
Nasze produkty dostępne są w wyjątkowo przystępnych cenach. Można je znaleźć w takich renomowanych punktach jak: ROSSMANN, SUPERPHARM i INTERSPORT, w wielu klubach fitness, siłowniach, sklepach z odżywkami oraz w aptekach.
Wybrane produkty marki ACTIVLAB można również dostać w sieci TESCO.

Odżywki i suplementy marki ACTIVLAB rekomendowane są m. in. przez organizację IMPACT PROTECTION SYSTEM oraz kolarską drużynę INTERSPORT TEAM AZS Politechniki Wrocławskiej wspieraną przez naszą firmę w ramach projektu promowania aktywnego trybu życia.

Wybrane marki
ActivLab
Algotherm
Aminostar
Auriga
Ava Laboratorium
Bioderma
Dymatize
Filorga
Fitmax
Himalaya Herbals
Mesoestetic
Naturelle d’Argan
NeoStrata
Nutrend
Olimp
Organix Cosmetix
Planters
SVR
URIAGE
Vitalmax