Znajdź produkt
Newsletter

Aminostar – Synonim Jakości

Aminostar jest jedną z czołowych czeskich firm działających w branży odżywek sportowych. Marka Aminostar istnieje na naszym rynku już 8 lat i początki były nadzwyczaj trudne, można by rzec spartańskie, z portfolio zaledwie kilku produktów. Dzisiaj firma ma w swojej ofercie ponad 500 produktów.

Jednym z głównych segmentów, na którym Aminostar do tej pory koncentrował swoje działania były odżywki dla kulturystyki, fitness i sportów siłowych, ale ze względu na cele strategiczne firmy, firma w przyszłości podejmie działalność także w innych kategoriach sportowych.

W firmie Aminostar przede wszystkim kładzie się nacisk na jakość i na produkty o charakterze innowacyjnym, o wysokiej wartości dodanej, dostępne zarówno dla zawodowych sportowców, jak i dla osób aktywnych. Silną stroną jest zaplecze technologiczne firmy farmaceutycznej Walmark. Nowocześnie wyposażone laboratoria i profesjonalny personel są dobrą gwarancją dla osiągnięcia tej możliwie najwyższej jakości w branży. Współpracujemy z czołowymi specjalistami i fachowcami w dziedzinie odżywek, trenerami i sportowcami przy wprowadzaniu nowości na rynek.
Jesienią 2006 roku nastąpiło kapitałowe połączenie dwóch spółek, europejskiego lidera w dziedzinie suplementów diety – firmy farmaceutycznej Walmark i Aminostaru. Fakt ten znacząco wpłynął na poprawę jakości produkowanych przez nas odżywek. Nasza firma posiada już certyfikat jakości ISO 9001:2001 w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji suplementów diety dla sportowców.

Ze względu na to, że normy farmaceutyczne są wielokrotnie ostrzejsze niż normy dla produkcji środków spożywczych (HACCP), czy suplementów diety, część z tych norm i praktyk, przede wszystkim trzyetapowa kontrola i testy laboratoryjne przejęte zostały również dla produkcji preparatów marki Aminostar. Oznacza to, że zawsze możecie być pewni jakości produktów, gwarancji ich składu i trwałości. Surowce do produkcji takich produktów jak np. gainery, wolumizery lub białka, pozyskiwane są od wiodących światowych dostawców( przykładowo l-karnityna używana w naszych produktach, pochodzi wyłącznie z firmy Lonza, która opatentowała jej skład pod nazwą L-Carnipure).

Wszystkie produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i notyfikacje. Nie zawierają żadnych substancji zakazanych czy dopingujących, na zawartość których są na bieżąco testowane w renomowanych laboratoriach czeskich i zagranicznych. Dlatego z zaufaniem stosują je zarówno czeskie(florball, squash, saneczkarze), jak i polskie związki sportowe (Polski Związek Kulturystki, Fitness i Trójboju Siłowego)

Dokładamy starań, aby wzbogacić naszą linię produkcyjną o coraz to lepsze produkty wysokiej jakości, umożliwiające osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Obecnie kładziemy nacisk nie tylko na cenę i wygląd asortmentu, ale przede wszystkim na skład i jakość zawartych substancji. Mając za sobą tak silnego partnera jak WALMARK, Aminostar może niewątpliwie zagwarantować najlepszą jakość swoich produktów.

Naszym celem jest maksymalne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy im światową jakość za korzystne ceny.

Wybrane marki
ActivLab
Algotherm
Aminostar
Auriga
Ava Laboratorium
Bioderma
Dymatize
Filorga
Fitmax
Himalaya Herbals
Mesoestetic
Naturelle d’Argan
NeoStrata
Nutrend
Olimp
Organix Cosmetix
Planters
SVR
URIAGE
Vitalmax