Znajdź produkt
Newsletter

VITALMAX – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używamy najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Nasze produkty oparte są na najlepszych komponentach, które sprowadzamy z całego świata.

To wszystko powoduje, że nasze odżywki znalazły swoje miejsce w kilku krajach europejskich (Czechy, Słowacja, Polska, Litwa, Łotwa, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania), gdzie używane są zarówno przez osoby amatorsko zajmujące się rekreacją fizyczną jak i przez profesjonalistów.

Na rynku polskim obecni jesteśmy od 2003 roku.

Na początku naszej działalności startowaliśmy z kilkoma produktami. Teraz, pod względem dynamiki rozwoju jesteśmy w ścisłej czołówce , np. jako jedna z pierwszych firm na świecie zakupiliśmy linię technologiczną do produkcji Mega Kapsułek a także jako jedni z niewielu oferujemy swoje odżywki, podzielone na porcje, w formie saszetek, w najbardziej higienicznej i wygodnej formie podania.
Symbolem rozwoju Vitalmaxa jest też fakt, że od 1 stycznia 2006 twarzą Vitalmaxa jest Pavol Jablonicky, legenda czeskiej i światowej kulturystyki, wielokrotny finalista Mister Olympia, zwycięzca kilku zawodowych konkursów, utrzymujący się od kilkunastu lat na zawodowym topie.
W amerykańskich wydaniach “Flexa” czy “Muscle Mag” wielokrotnie można oglądać jego sylwetkę w przeróżnych wariantach (zawody, trening, reklamy).

Teraz Pavol Jablonicky przygotowując się do zawodowych występów używa wyłącznie odżywek Vitalmax.

Wśród czeskich zawodników stosujących odżywki Vitalmax jest aż 4 mistrzów świata w kulturystyce federacji NABBA – Tomas Bures , Petr Vanish, Radek Lonz i Jindra Michalek.

Ich sylwetki, treningi i wywiady z nimi można na bieżąco obserwować na stronie www.vitalmax-news.cz

Wśród pozostałych sportowców którzy używają odżywek Vitalmax są m.in. Wicemistrz Europy w kulturystyce Andrzej Maszewski, piłkarze ręczni Kipera Piotrków Trybunalski, Mistrzowie Polski w kulturystyce Marcin Gandyk i Wiesław Czerski, zawodnik MMA Temistokles Teresiewicz, tegoroczny debiutant na scenie kulturystycznej Łukasz Kurkowski a także mnóstwo innych zawodników startujących w kulturystyce, strongman, pozostałych sportach siłowych a także w innych dyscyplinach (piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, kolarstwo, sporty walki).

Wielu z zawodników i drużyn stosujących nasze odżywki zdobywało znaczące tytuły łącznie z medalami mistrzostw świata i Europy.

TO NIE PRZYPADEK – STOSUJĄCY ODŻYWKI VITALMAXSKAZANI NA SUKCES.

Staramy się być obecni w codziennym życiu środowisk sportowych w Polsce sponsorując i współorganizując różnego rodzaju zawody.

W 2007 roku zorganizowaliśmy i byliśmy głównym sponsorem zawodów kulturystycznych pn. Grand Prix Vitalmax – Memoriał Leopolda Dzitkowskiego, które odbyły się w Piotrkowie Tryb., gdzie na starcie stawiła się ścisła czołówka polskich zawodników.

Jesteśmy wyłącznym sponsorem pierwszego i jedynego programu telewizyjnego poświęconego kulturystyce i fitness, “Akademia Fitness i Kulturystyki”, który w każdą sobotę i niedzielę można oglądać w Tele 5.

Dzięki tej audycji macie Państwo okazję śledzić na bieżąco relacje z zawodów w Polsce i za granicą, obserwować treningi zawodników i zawodniczek oraz korzystać z porad suplementacyjnych.

Poprzez owocną współpracę z Polskim Związkiem Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego i sponsoring zawodników kadry zostaliśmy uznani za firmę która wspiera polskie sporty siłowe.

W 2007 roku wysłaliśmy także ekipę Vitalmax Team na Mistrzostwa Świata w kulturystyce mężczyzn które odbyły się w Korei Płd na wyspie Jeju. Dzięki nam w „Akademii Kulturystyki i Fitness” w Tele 5 można było oglądać relację z tych zawodów.

Byliśmy partnerem produktowym wizyty w Polsce Ronnie Colemana.

W 2009 roku wysłaliśmy ekipę na zawody „Arnold Schwarzenegger Classic”. Dzięki temu, po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie mogli oglądać pełną relację ze zmagań zawodowych kulturystów.

To wszystko powoduje, że nie jest nam obojętny rozwój sportu w Polsce i kupując produkty

Vitalmax, także Państwo pośrednio stajecie się sponsorem wielu polskich sportowców.

Mimo tego, że znaczną część zysków przeznaczamy na finansowanie imprez i zawodników, udało nam się zaproponować klientom niskie ceny na nasze produkty, co przy tej jakości zdarza się bardzo rzadko.

Wybrane marki
ActivLab
Algotherm
Aminostar
Auriga
Ava Laboratorium
Bioderma
Dymatize
Filorga
Fitmax
Himalaya Herbals
Mesoestetic
Naturelle d’Argan
NeoStrata
Nutrend
Olimp
Organix Cosmetix
Planters
SVR
URIAGE
Vitalmax